Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami v oblasti týchto bezpečnostných systémov: Kamerové systémy, alarmové systémy, prísltupové systémy a videovrátniky. Realizujeme montáže, prevádzkujeme maloobchodný a veľkoobchodný predaj záručný a pozáručný servis Máme  skúsenosti v tejto oblasti, priebežne sa školíme na nové technológie a tieto po našom internom overeni funkcionality implementujeme do naších inštalácii. Používame moderný nástroj pre poskytnutie bezplatnej technickej podpory cez Internet (vzdialená plocha TeamViewer).

Inštaláciou bezpečnostného systému naša starostlivosť o zákazníka nekončí, práve naopak – iba začína. Nie je to iba v rámci servisnej údržby, ale každý systém má svoju aplikáciu pre PC a smartfón a pri výmene týchto zariadení nás zákazník kontaktuje, aby sme tieto aplikácie opätovne nainštalovali do jeho nových zariadení. Takisto napriek zaškoleniu na systém a poskytnutým manuálom zákazník môže mať problém si spomenúť ako stiahnuť videozáznamy napríklad z kamerového systému, cez softér TeamViewer alebo osobnou návštevou mu to opätovne predvedieme. Tieto činnosti, ktoré sú pomerne časté (systémy sú čoraz zložitejšie) nespoplatňujeme, preto je dobré pri výbere dodávateľa bezpečnostného systému myslieť aj na technickú podporu počas celej živostnosti systému.

Každý bezpečnostný systém musí mať svojho seriózneho správcu, bez náležitej technickej podpory môže užívateľa čakať v budúcnosti množstvo problémov.