Neodmysliteľnou s účasťou našich služieb tvorí predaj hardvéru a softvéru. Našu  ponuku tvoria najznámejšie značky výpočtovej techniky ako aj softvérových produktov.  K daným produktom sa snažíme vždy poskytnúť pridané hodnoty (inštalácia v cene, dovoz a pod.), ktoré prispievajú k spokojnosti klientov.Medzi naše portfólio dodávok hardvéru patrí:

+ Predaj počítačov, notebookov, komponentov a periférií:

V našej ponuke nájdete široký výber značkových počítačov a notebookov renomovaných výrobcov ako je Hewlett-Packard, Toshiba, Lenovo (IBM), ASUS, Fujitsu- Siemens… Ako kvalitnú alternatívu Vám môžeme poskytnúť spoľahlivé počítače kompletizované našou firmou, ktoré sú zložené z kvalitných komponentov (Intel, AMD, Asus, Seagate…). Nakoľko naša ponuka výpočtovej techniky je veľmi pestrá a neustále aktualizovaná, neuvádzame na tejto stránke konkrétne modely a ceny ponúkaných výrobkov. Vzhľadom na naše zameranie uprednostňujeme kontakt so zákazníkom, kedy Vám naši pracovníci radi poradia tak pri správnom výbere počítača, ako aj pri rozširovaní už existujúcich zostáv.

+ Predaj serverov a serverových riešení:

Preferujeme najkvalitnejšie značky serverov (HP, IBM, Sun…). Zo skúsenosti vieme, že vyladené hardvérové komponenty a rozšírené záruky od výrobcov, garantujú klientovi najlepšiu kvalitu a dlhodobý chod serverov. Venujeme sa návrhom a realizáciou komplexných serverových riešení, ktoré zákazníkovi prinesú vyššiu efektivitu, úsporu času, vysoký výkon, stabilitu, bezpečnosť dát (zálohovanie) a nové funkcionality. Na požiadanie vieme pre Vás vypracovať komplexnú serverovú ponuku, preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.
Hewlett PackardIBMSun Microsystems

+ Predaj kancelárskej techniky:

Snažíme sa vyhovieť čo najväčšiemu spektru potrieb zákazníkov, preto naša ponuka obsahuje nasledovné portfólio kancelárskej techniky:

  • – multifunkčné / kopírovacie zariadenia (Canon, HP, Lexmark…)
  • – predaj spotrebného materiálu (tonery, cartridge, zálohové pásky a média)

Hewlett PackardLexmarkCanon

+ Predaj softvéru:

Ponúkame širokú škálu programového vybavenia od renomovaných výrobcov ako Microsoft, Eset, Adobe, Autodesk, Corel, GFI, Symantec, PowerQuest a veľa ďalších. Nakoľko je ponuka programového vybavenia veľmi rozsiahla, uvádzame iba niektoré vybrané produkty. V prípade Vášho záujmu o konkrétne produkty nás neváhajte kontaktovať.

Operačné a kancelárske systémy:

Primárne sa venujeme implementácii a správe Microsoft platformy. Máme bohaté skúsenosti s riešeniami postavenými na produktoch Microsoftu. Takéto riešenia si zakúpila väčšina našich zákazníkov, ktorí následne využívajú zmluvnú starostlivosť. Samorejmosťou je nasadenie najnovších serverových riešení od Microsoftu postavených na virtuálnom prostredí Hyper-V. Neoddeliteľnou súčasťou každého servera je e-mailový server. Okrem serverových riešení ponúkame celé portfólio spoločnosti Microsoft (Windows XP, Vista, Office, atď.).
MicrosoftMicrosoft Small Business SpecialistMicrosoft Server 2008 R2Microsoft Exchange 2010

Antivírusové systémy:

K operačným systémom jednoznačne patrí ich ochrana pomocou antivírusového systému. Ponúkame celé portfólio tejto slovenskej spoločnosti. Ich produkty zaraďujeme medzi špičku vo svojej oblasti a to je dôvod prečo veľká väčšina našich zákazníkov používa práve produkty ESETu.
ESET